Kancelaria Windykacyjna w KłodzkuUsługa monitoringu faktur polega na stałej kontroli wierzytelności. Głównym celem usługi jest przeciwdziałanie powstawaniu należności przeterminowanych i utrzymanie dobrych relacji biznesowych z Kontrahentami.

Czytaj więcej: Monitoring faktur  


Kancelaria Windykacyjna w KłodzkuWindykacja przedsądowa jest jednym z kluczowych elementów dochodzenia wierzytelności. Na tym etapie najbardziej istotny jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem i negocjacja sposobu i terminu zapłaty długu.

Czytaj więcej: Windykacja przedsądowa  


Kancelaria Windykacyjna w KłodzkuW ramach naszych działań sporządzany zostaje wniosek egzekucyjny ze wskazaniem składników majątkowych dłużnika podlegających zajęciu. Dokumenty składamy do rekomendowanego Komornika Sądowego.

Czytaj więcej: Windykacja egzekucyjna  


Kancelaria Windykacyjna w KłodzkuW przypadku, gdy postawa dłużnika uniemożliwia odzyskanie należności na drodze postępowania windykacyjnego przedsądowego zapewniamy również obsługę w zakresie postępowania sądowego.

Czytaj więcej: Windykacja sądowa  


Kancelaria Windykacyjna w KłodzkuOferujemy kompleksową obsługę prawną i stałe wsparcie przedsiębiorców i osób fizycznych. Oferujemy wywiad gospodarczy, ustalamy dane dłużników PESEL, adres zameldowania, majątek, itp.

Czytaj więcej: Obsługa prawna i usługi dodatkowe  

Więcej artykułów…
Kancelaria Mediatora Sądowego